TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
 

Ümit Turmuş ve Tayfun Türkmen Afrika'da Gönüllerin Sultanı

 Türk Antrenörlüğünü Afrika Kıtasında başarıyla temsil eden Ümit Turmuş ve Tayfun Türkmen gönüllerin sultanı oldu. DHA Muhabiri Selma Kunar'a röportaj veren Turmuş ve Türkmen .  »»

Munir Yılmaz 'ın Acı Kaybı

 Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz ve Elazığ Şube Başkanımız Münir Yılmaz'ın Annesi vefat etmiştir. Merhumenin Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Harput'ta aile mezarlığına defnedilecekt.  »»

Metin Begüm'ün Acı Kaybı

 Türkiye Futbol Antrenörleri Sosyal Yardım ve Sağlık Vakfı (TÜFAV) Başkanı, TÜFAD Bursa Şubemizin önceki başkanlarından Metin Begüm'ün annesi Necmiye Hanımefendi tedavi görmekte oldu.  »»

Genel Merkez Yönetim Kurulu 17-18 Haziran' da Toplanıyor

 Genel Merkez Yönetim Kurulumuz  gündem konuları görüşmek üzere 17-18 Haziran'da Ankara'da Derneğimize ait TÜFAD Prestige Hotelde topşanıyor. Genel Başkanımız İsmail DİLBER Başkanlığınd.  »»

FİFA Başkanı Gianni Infantino Güven Tazeledi

 Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA) Fransa'nın başkenti Paris'te yapılan 69. Olağan Kongresinde Başkan Gianni Infantino Güven Tazeledi, Kongrede Türkiye Futbol Federasyonu'nu TFF Başkanı .  »»

İsmet Karababa Başkanımıza Başsağlığı Dileriz

 TÜFAD Konya Şube Başkanımız İsmet Karababa'nın amcası Mustafa Karababa vefat etmiştir. Merhumun cenazesi bugün(Cumartesi) Konya  Hacı Veyis Camiinde kılınacak öğle namazından sonra  Ü&.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.