TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
 

Antrenörlerimize Bir Saldırı Daha

 Ordu İlimizin Bölgesel Amatör Lig (Bal) takımlarından Ünye 1957 Spor Antrenörü Ordu üyemiz Muhammed Sabri Karayalman, 6 Aralık Cuma günü antrenman sonrası iki futbolcu ve velileri tarafından fiili saldırıya maruz kalarak darp edil.  »»

Özcan Başkanın Acı Kaybı

 Burdur Şube Başkanımız Özcan YILDIRIM' ın Babası Turan YILDIRIM vefat etmıştir. Merhumun cenazesi yarın Burdur Ulu Camii  Öğle Namazı sonrası Şehir mezarlığına defnedilecektir.  Merhuma Allah'tan rahm.  »»

Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı kaza yaptı

 Yozgat'a maça giden Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol takımını taşıyan minibüsün Yozgat'ın Aydıncık ilçesinde devrilmesi sonucu 2 sporcu vefat etti, 15 kişi yaralandı.       .  »»

Kocaeli TFF-C Kursu Başladı

 TFF Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu Kocaeli TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursu başladı. TFF-TÜFAD işbirliğinde düzenl.  »»

İstanbul Şubemizin Yeni Başkanı Hasan Aslan

 Halit Önsen Başkanımızın vefatı nedeniyle boşalan İstanbul Şube Başkanlığı için 25 .11. 2019 Pazartesi günü toplanan Şube Yönetim Kurulu, Başkan Yardımcısı Hasan Aslan'ın İstanbul Şube Başkanliğına.  »»

Adana ve Diyarbakır TFF-C Kursları Başladı

 TFF Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu  Adana ve Diyarbakır TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursları başladı. TFF-TÜFAD işbirli.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.