TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
 

Mehmet Tevfik Hacıismailoğlu'nu Kaybettik

 TÜFAD Çorum Şubemizin 1998 yılında kuruluşunu gerçekleştiren Kurucu Şube Başkanı ve daha sonra seçilmiş Şube Başkanı olarak 13 yıl özveriyle ve başarıyla Çorum Şube başkanlığı görevini&nbs.  »»

Vefat ve Başsağlığı

 A Milli Takımımızın eski kalecilerinden Nihat Akbay'ın vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. 16 yaşında Beykoz kalesini korumaya başlayan ve 7 yıl süren Beykoz macerasından sonra Galatasara.  »»

Ertekin'den Antrenörlere ve TFF'ye Önemli Çağrı

 Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz,Profesyonel Liglerin Tecrübeli Teknik Direktörlerinden İsmail Ertekin, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Antrenörlere ve Türkiye Futbol Federasyonuna önemli bir .  »»

Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) Genel Kurulları Ertelendi

 Dünyayi tehdit etmeye devam eden Coronavirüsinden Ülkemizi ve Vatandaslarimizi korumak amaciyla; Sivil toplum kuruluşlarının (dernek, vakıf ) genel kurulları ve sivil toplum kuruluşlarının eğitimler dâhil insanları toplu.  »»

Şenez Erzik'ten FİFA Dünya Futbol Müzesine Bağış

 Şenes Erzik, kişisel koleksiyonunu FIFA Dünya Futbol Müzesi'ne bağışladı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Onursal Başkanı, FIFA ve UEFA'nın onursal üyesi Şenes Erzik, kişisel koleksiyonunu FIFA Dünya Futbol .  »»

Tevfik Ata Tekin'in Acı Kaybı

 Genel Merkez Denetleme Kurulu üyemiz Aydin Şube Başkanımız Tevfik Ata Tekin"in ablası  Emekli İlkokul Öğretmeni Vesile Ayla Yetiş vefat etmıştir. Merhumenin cenazesi bugün Aydın' da Bey Camii İki.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.