TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
 

TFF 2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Ligleri İle İlgili Kararlarını Açıkladı

 Türkiye Futbol Federasyonu (TFF ) 2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Ligleri İle İlgili Kararlarını açıkladı. TFF Resmi İnternet Sitesinde 26.02.2021 tarihinde açıklanan kararlar aşağıdadır. "Covi.  »»

A Milli Takımımız Yerini Korudu

 FIFA Şubat ayı dünya sıralamasını açıkladı. FİFA'nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada A Milli Takımımız 1487 puanla 32. sıradaki yerini korudu. Sıralamanın ilk üç sırasın.  »»

Acımız Büyük 3 Şehit

 Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde başlatılan Pençe Kartal-2 harekatında teröristlerle çıkan çatışma sonucunda 3 kahraman askerimizin şehit olduğunu, 3 kahraman askerimizin de yaralandığını bü.  »»

Kulüpler Birliğinin Yeni Başkanı Ahmet Nur Çebi

 Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı’nın 5 Şubat Cuma günü İstanbul’da yapılan Olağanüstü Genel Kurulunda  Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ,vakfın yeni başk.  »»

Vefat ve Başsağlığı

 Galatasaray Futbol Akademisine büyük emek vermiş "Hocaların hocası" lakabıyla tanınan Galatasaray ve Türk futboluna çok önemli futbolcular kazandıran  Hüdaverdi Ahmet Keskinkılıç'.  »»

Varol Ürkmez Vefat etti

 Türk futboluna bir döneme adını yazdırmış,"Madrid Panteri" lakaplı Milli kalecilerimizden Varol Ürkmez'in hayata veda ettiğini büyük üzntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Varol &.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.