TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
 

Adana Demirspor Süper Lig'de

 TFF 1. Lig' de 34. Hafta maçlarıyla tamamlanan lig sonunda, grup lideri  Adana Demirspor topladığı 70 puanla Süper Lig'e yükselme başarısını göstererek 26 yıl sonra tekrar Süper Lig&.  »»

GZT Giresunspor Süper Lig'de

 TFF 1. Lig' de 34. Hafta maçlarıyla tamamlanan lig sonunda, topladığı 70 puanla averajla ikinci sırada yer alan GZT Giresunspor Süper Lig'e yükselme başarısını göstererek 44 yıl sonra tekrar Süper.  »»

TFF'nin Hazırladığı Şampiyonlar Ligi Finalinin Resmi İnternet Sitesi Yayına Girdi

  2021 UEFA Şampiyonlar Ligi Finalinde 29 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumunda İngiltere’nin Manchester City ve Chelsea takımlarının karşılaşacağı Şampiyonlar Ligi Finali’nin TFF taraf.  »»

Diyarbekir Spor Misli.com 2. Lig'de

 Misli.com 3. Lig 1. Grupta 30. Hafta maçlarıyla tamamlanan lig sonunda grup lideri Diyarbekir Spor, topladığı 68 puanla Misli.com 2. Lig'e yükselme başarısını gösterdi. Diyarbekir Spor Spor Teknik .  »»

Nazilli Belediyespor Misli.com 2. Lig'de

 Misli.com 3. Lig 2. Grupta 32. Hafta maçlarıyla tamamlanan lig sonunda grup lideri Nazilli Belediyespor topladığı 63 puanla Misli.com 2. Lig'e yükselme başarısını gösterdi. Nazilli Belediyespor Teknik S.  »»

Adıyaman 1954 Spor Misli.com 2. Lig'de

 Misli.com 3. Lig 4. Grupta 32. Hafta maçlarıyla tamamlanan lig sonunda grup lideri Dila Gıda Adıyaman 1954 Spor topladığı 57 puanla Misli.com 2. Lig'e yükselme başarısını gösterdi. Dila Gıda Adıyaman 1954 Spo.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.