TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
 

Kadın Sporlarını ve Sporcularını Destekliyoruz

 Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği olarak başta Kadın Futbolu olmak üzere, yasal olan diğer diğer tüm Kadın Sporlarını ve Sporcularını desteklediğimizi bildirir,spordaki cinsiyet ayrımını içeren söz ,ifad.  »»

Murat Şhabe Başkanın Acı Günü

 TÜFAD Düzce Şube Başkanımız,Genel Merkez Yönetim Kurulu Yedek Üyemiz Z. Murat Şhabe'nin Annesi Kadriye Şhabe vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi Yarın (Perşembe) Düzce Cedidiye Camiinde saat 11.00 de kı.  »»

Türk Futbolu Bir Efsanesini Daha Kaybetti

 Türk Futbolunun efsane futbolcularından A Milli Takım ,Bursaspor ve Beşiktaş formalarını başarıyla giymiş Mesut ŞEN'in Bursa'da tedavi görmekte olduğu hastanede hayatını kaybettiğini büyük bir üz&uum.  »»

TFF 2020-2021 Sezonunda Uygulanacak Hususları Açıkladı

 Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından görüşülüp karara bağlanan 1. Transfer ve Tescil Dönemi başlangıcından itibaren geçerli olmak üzere 2020-2021 Futbol Sezonunda uygulanacak hususla.  »»

Fatih Karagümrük Süper Lig'e çıkan 3. takım oldu

 Hatayspor ve BB. Erzurumspor'dan sonra Ankara Eryaman Stadyumunda oynanan Play Off Finalinde ,rakibi Adana Demirspor'u normal süresi ve uzatmaları 1-1 biten karşılaşmada penaltı atışları sonrası 7-6 üstünlük sağla.  »»

TFF 1. Lig'e Yükselen 3. Takım Tuzlaspor Oldu.

 Daha önce TFF 2. Lig grup birincileri olarak TFF 1. Lig'e yükselen Yılport Samsunspor ve Bandırmaspor'dan sonra play off müsabakaları sonucunda1. Lig'e yükselen 3. takım Tuzlaspor oldu. Antalya'da oyna.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.