TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
7. GTO Minikler Futbol Festivali Başladı 21-07-2015
7. GTO Minikler Futbol Festivali Başladı
Geri
İleri
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Gündüz Tekin Onay Futbol Okulu tarafından düzenlenen ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafındanda desteklenen “Tüm Çocuklar Şampiyondur” sloganı ile yapılacak Uluslararası Turnuva Muhteşem bir açılışla başladı.
İlk gün sabah toplam 500 kişiden oluşan tüm takımlarımızın sporcuları, antrenörleri,yöneticileri,TÜFAD Yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanları Lefkoşa'daki Atatürk Anıtında yapılan Çelenk koyma töreninden sonra Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Halil İbrahim Akça ziyaret edildi. Daha sonra KKTC Cumhuriyet Meclis Başkanı
 Dr. Sibel Siber ziyaret edildikten sonra son olarak KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ziyaretiyle açılış tamamlandı.
Öğleden sonraki bölümde Lefkoşe Atatürk Stadyumunda yapılan sportif açılıştan sonra takımlarımız maç yapacakları stadyumlara hareket ettiler. Sportif açılışta konuşan Genel Başkanımız İsmail Dilber, 50 takımla 500 çocuğumuzu 7. defa Yavru Vatanımız Kuzey Kıbrısta büyük bir çoşkuyla buluşturduk. Ancak kıbrıslı ailelerin ve Kuzey Kıbrıslı vatandaşlarımızın festivale daha fazla ilgi göstermesi ,bu etkinliğin devam etmesi için çok önemli. Türkiye'den ve KKTC'den katılan tüm takımlarımıza teşekkür ediyorum, Festivali düzenleyen KKTC Gündüz Tekin Onay Alt Yapı Derneği başkan ve yöneticilerine ayrıca teşekkür ediyorum . dedi.Şampiyonaya KKTC ve Türkiye’nin çeşitli illerinden 50 takım katılıyor. Yaklaşık 500 çoçuğumuzun kaltıldığı festivalde Karşılaşmalar Lefkoşa’da Yusuf Kaptan, Attila Topaloğlu, Gönyeli, Balıkesir ve Değirmenlik’te bulunan sentetik sahalarda başladı. 10 ar takımlı 5 grup halinda oynanacak maçlar 23 Temmuz Perşembe günü sona erecek.
Minikler Futbol Festivali’ne Türkiye’den Trabzonspor,1461 Trabzon, Rize Fındıklı, Gaziantepspor, Polatlı Spor, Fethiye Spor, Marmaris, Antalya Gençlik, Antalya Akademi, , Kırşehir, Keçiören Kırıkkale, Bursa İnegöl, Gebze Akademi, Nevşehir Kapadokya, Manisa, İzmir Spor, Bolu Spor, Zonguldak, Düzce, Çayyolu, Yaşamkent İlkerspor, Nazilli, Mardin, Yozgat Bozokspor, Çanakkale, Diyarbakır Ergani,Diyarbakır TÜFAD, Osmanlıspor, Diyarbakır Ergani, İzmir Konak, Aydın Yıldız Spor, Aydın Özel İdare, Karaman Doğan Gençlik, Sivas, Konya Hadim ve Seviye Gençlik Spor Kulüpleri katılacak. KKTC’den ise Gündüz Tekin Onay, Türkmenköy, Ankara Beşiktaş,KKTC Beşiktaş, Dumlupınar, Türk Ocağı, Balıkesir, Dikmen, YAK, Gönyeli, Değirmenlik, Güzelyurt Futbol Okulu’nun katıldığı  turnuvada toplam 50 takım mücadele ediyor.
Genel Başkanımız İsmail Dilber,Genel Başkan Yardımcılarımız Tınaz Tırpan,Hüdai Doğu,Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu, bazı yönetim kurulu üyelerimiz ve bazı şube başkanlarımızında izleyeceği turnuvada eski Milli Futbolcumuz Ergun Penpe'de  hazır bulunuyor.
Okunma Sayısı: 3011

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.