TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
7. Geleceğin Yıldızları Etkinliğimiz CORONA Virüsüne Takıldı. 23-04-2020
7. Geleceğin Yıldızları Etkinliğimiz CORONA Virüsüne Takıldı.
Geri
İleri

TÜFAD Genel Merkezimiz ve Şubelerimiz işbirliğinde her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlemekte olduğumuz ve bu sene 7. sini planladığımız  "TÜFAD 7. GELECEĞİN YILDIZLARI FUTBOL ŞENLİĞİ" Corana Virüsü salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Genel Merkezimizin konu ile ilgili duyurusu aşağıdadır;

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD), 1965 yılından beri sürdürdüğü çalışmalarıyla Türk futboluna önemli katkılar sağlayan, yurt çapında her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarla tanınan, ülkemizin en büyük futbol sivil toplum kuruluşudur.
Genel Başkan İsmail Dilber ile Türk futboluna emeği geçmiş yönetim kurulu üyeleri, şube başkanları ve 23.500 üye futbol antrenöründen oluşan TÜFAD ailesi, ülkemizde futbolun gelişimi için her zaman özveriyle görev yapmaktadır. TÜFAD, “Topun ve çocuğun olduğu her yerde TÜFAD olacaktır” ilkesini benimseyerek; altyapıya verdiği önemi göstermiştir.
Bu amaç doğrultusunda,  7.’si düzenlenecek olan TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği, Antalya Manavgat’ta 23-26 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecekti.

Sueno Side Beach Otel sahalarında yapılacak organizasyona TÜFAD’ın 57 şubesinden amatör çocuklarımız toplam 57 takım ve toplam 600 kişilik (Antrenör ve Şube Başkanlarıyla birlikte 1000 kişi) 2008 doğumlu, 12 Yaş Altı kategorisindeki amatör futbolculardan kurulan il karmalarının organizasyona katılmaları kesinleşmiş ve planlamalar yapılmıştı.
Türk futbolunun duayen isimleri, Süper Lig ve diğer profesyonel takımların oyuncu gözleme ekiplerinden yetkililer ve TÜFAD üyeleri de, Antalya Manavgat’taki Sueno Side Beach Otel’de 23-26 Nisan 2020 tarihlerinde yapılması planlanan, TÜFAD 7. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği’nde seçilmiş 600 genç sporcumuzla bir araya gelmeleri planlanmıştı

Ancak dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü salgını nedeniyle bu etkinliğimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Önemle duyurulur.

Saygılarımızla,

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 753

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.