TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
6. ve 7. Futbol Buluşmaları Yapıldı 12-05-2015
6. ve 7. Futbol Buluşmaları Yapıldı
Geri
İleri
Türk futbolunun yol haritasının ele alındığı ve geleceğe yönelik projelerin masaya yatırıldığı "Futbol Buluşmaları" toplantılarının 6.'sı Sakarya'da, 7.'si Kayseri'de yapıldı. Sakarya'daki Futbol Buluşmasına TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Kocaeli  Şube Başkanımız Remzi Demirer, Düzce Şube Başkanımız Z.Murat Şhabe ve Sakarya Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Fevzi Çapkınlar katıldı. Kayseri buluşmasına TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurul üyemiz Kayseri Şube Başkanımız Osman Yozgat,Sivas Şube Başkanımız Lütfi Bayguş,Nevşehir Şube Başkanımız Kenan Gerçeker,Kırşehir Şube Başkanımız Mehmet Şahin katıldılar. Toplantıda tesislerin hem sayısal hem de kalite açısından yetersizliği nedeniyle yaşanan sorunlar, genç futbolcu gelişimi ile ilgili problemler, amatör futbolun kaynak sıkıntıları gündeme geldi. Ayrıca BESYO antrenör eğitimlerini kalitesinin artırılması ve üniversitelerin akreditasyon sistemine alınması konuları görüşüldü. Tüm konuşmacıları dinleyen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, tespitlerini ve önerilerini aktardı, ayrıca TFF' nin çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgi verdi.Okunma Sayısı: 2305

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.