TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliğimiz 13-16 Nisan'da Yapılıyor 27-02-2019
6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliğimiz 13-16 Nisan
Geri
İleri

Ülkemizin en ücra köşelerine kadar hizmet veren 56 şubemiz ve 22500 sayısına yaklaşan üye Antrenörlerimizle Türk Futboluna hizmet etmekte olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği olarak bu yıl 6. sını düzenleyecek olduğumuz  U-12 yaş grubu  " 6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği " 13-16 Nisan 2019 Tarihlerinde Antalya Manavgat  Sueno hotel' de yapılıyor. 
             Derneğimizce 2015 yılından beri futbolumuza genç yetenekleri kazandırmak ve futbolcu  veri tabanı oluşturmak amacıyla yaptığımız bu etkinlikte  her yıl  Amatör Takımlarımızla birlikte okul  ve mahalleleri de içine alan U-12 yaş grubu yaklaşık 50 bin çocuğumuz, 56 şubemiz ve bu şubelerimize bağlı illerimizle birlikte 81 ilimizi kapsayacak şekilde tüm ülkemizde tarama yapılarak yetenekli görülen yaklaşık 500 sporcuda oluşan TÜFAD Karmaları oluşturulmaktadır.
Oluşturulan bu karmaları TÜFAD  "Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği" adı altında birinci aşaması Antalya'da , ikinci aşaması Final Grubu olarak Antalya etabından seçilen çocuklarımızdan oluşan karmalar şeklinde ülkemizin tarihi ve manevi değerler taşıyan Çanakkale, Konya, Afyonkarahisar, Bursa gibi şehirlerinde 3 gün süren turnuvalarla en yetenekli futbolcuların tespitıne yönelik Futbol Şenlikleri düzenlemekteyiz.
Bu şenliğimiz Genç Milli Takım Antrenörleri ve bir çok profesyonel Kulübümüzün Oyuncu İzleme Ekipleri tarafından takip edilmekte olup bunun sonucunda bugüne kadar  yaklaşık  2200 çocuğumuzun amatör kulüplerden,pofesyonel Kulüplerimizin Gençlik Gelişim liglerine transfer olduklarını, 10 çocuğumuzunda halen U-14 ve U-!5 Milli Takımımızda yer aldıklarını memnuniyetle görmekteyiz. Bunların dışında kalan çocuklarımızın da yine illerindeki profesyonel kulüpler tarafından değerlendirildiğini de takip etmekteyiz.

TÜFAD olarak her alanda Türk Futbolune hizmet etmeye devam edeceğiz.

TÜFAD Genel Merkezi

 
Okunma Sayısı: 3366

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.