TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
6. Antrenman Bilimi Kongresi, Ankara'da Başladı 01-07-2015
6. Antrenman Bilimi Kongresi, Ankara
Geri
İleri
Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nin ev sahipliği yaptığı Antrenman Bilimi Kongresi'nin 6'ncısı Ankara'da başladı.
Üniversitenin Beytepe Yerleşkesi'nde düzenlenen kongrede, spor dalları özel oturumlarına atletizm, basketbol, binicilik, bisiklet, futbol, hentbol, voleybol ve halter federasyonları katılıyor.

"Antrenman Uygulamalarında Multidisipliner Yaklaşımlar" temasıyla düzenlenen kongrede antrenörlere, yerli ve yabancı uzmanlar tarafından aynı anda 8 ayrı salonda seminerler verilecek.

Kongrenin organizasyonunda görev alan Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Barbaros Çelenk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kongreye katılımın kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

Antrenörlerin haricinde öğrencilerin de seminerleri takip ettiğini belirten Çelenk, sabah ve akşam yapılan oturumlarda konularında uzman bilim ve spor adamlarının sunumlar yaptığını dile getirdi.

Kongrede amaçlarının antrenörleri, alanlarındaki son gelişmeler hakkında bilgilendirmek ve uzmanlarla bir araya getirmek olduğunu ifade eden Çelenk, "Antrenörlerimiz ya da öğrencilerimiz ilgilerini çeken seminerleri takip ediyorlar. Uzmanlara seminerlerin dışında özel sorular da soruyorlar. Bilimsel gelişmeler artık internet üzerinden takip edilebildiği için tartışmaların seviyesi her yıl daha da yükseliyor" diye konuştu.

Kongre, 2 Temmuz Perşembe günü sona erecek.Okunma Sayısı: 2146

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 

Anadolu Gençlik ve Spor Zirvesi Antalya da yapılıyor

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.