TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 6
Dün 594
Bugün 1680
Toplam 1185181
IP 54.92.197.82
6. Antrenman Bilimi Kongresi 30 Haziran'da 21-06-2015
6. Antrenman Bilimi Kongresi 30 Haziran
Geri
İleri
6.Antrenman Bilimi Kongresi 30 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında , HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KÜLTÜR KONGRE MERKEZİNDE yapılacaktır.
Kongre ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
02 Temmuz perşembe günü sabah oturumunda HACETTEPE Üniversitesi Futbol Sahasında, Portekiz Coimbra  Futbol Akademisi  Direktör Yardımcısı ve Coimbra Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Direktörü, Sayın ANTONİO FİGUEİREDO, "Genç oyunculara yönelik teknik antrenmanlar " ve "Genç oyunculara yönelik hücum antrenmanları " konularında saha uygulamaları yapacaktır.
Sadece bu pratik dersler tüm TÜFAD Üyelerine ücretsizdir. Bu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimiz için , 2 Temmuz Perşembe sabah, hareket saati 08:30'da olmak üzere, 19 Mayıs Stadının giriş  Kapısının önünden , Hacettepe Üniversitesi Futbol Sahasına otobüs organizasyonu yapılacaktır. 
Ankara dışından katılmak isteyen üyelerimizin Genel Merkezle , Ankara'dan katılmak isteyen üyelerimizin TÜFAD Ankara Şubesi ile İrtibata geçmeleri gerekmektedir
Okunma Sayısı: 1072

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Anadolu Gençlik ve Spor Zirvesi Antalya da yapılıyor

 

Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantımız 28-29 Ekim de Yapılıyor

 

Şöhretler Konuğumuz Oldu

 
28-29 Ekim 2014 tarihinde Antalya da yapılan Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısında bir döneme damga vurmuş şöhretler konuğumuz oldu.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.