TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
57. Şubemiz Adıyaman 21-02-2020
57. Şubemiz Adıyaman
Geri
İleri

TÜFAD, yurt içindeki yapılanmasına bir yeni şube daha ekledi. Daha önce Malatya Şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Adıyaman üyelerimiz, Dernek Tüzüğü hükümleri doğrultusunda Genel Merkez Yönetim Kurulu kararıyla kuruluşlarını tamamlayarak 57. Şubemiz olarak hizmete girdi.

Kurucu Yönetim Kurulu  olarak Başkan Yılmaz Aslan , Başkan Yardımcısı Ahmet Karadaş ve Şube Genel Sekreteri Ahmet Benli 07.02.2020 tarihinde yaptıkları toplantıda 23.02. 2020 tarihinde 1. Olağan Genel Kurul kararı almş bulunmaktadırlar.

Adyaman Şubemizin Kurucuları Başkan Yılmaz Aslan,Başkan Yardımcısı Ahmet Karadaş ve Şube Genel Sekreteri Ahmet Benli'yi kuruluş aşamasındaki özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür eder, Adıyaman Şubemizin TÜFAD ailesine ve Türk futboluna hayırlı olması temennilerimizle başarılı çalışmalar dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 771

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 

Cumhuriyetimizin 91. Yılı Kutlu Olsun

 91. Yılı Kutlu OlsunUlusumuzun varoluş sebebi Cumhuriyetimizin 91. yılı kutlarken Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.