TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
50.Yılda 50 Bin Çocuk Projemiz Kastamonu'dan Başladı 26-11-2014
50.Yılda 50 Bin Çocuk Projemiz Kastamonu
Geri
İleri
Derneğimizin kuruluşunun 50 yılı etkinliklerinden biri olan ve TÜFAD Şubelerince 50 bin çocuğa ulaşarak Türk Futbolunun Alt yapı zenginliği meydana çıkarmak amacıyla oluşturduğumuz 50. Yılda 50 bin Çocuk projemiz Kastamonu şubemizin organizasyonarıyla start aldı. 2002-2003 doğumlu çocukların katılımı ile organizasyonun ilk çalışması İnebolu'da gerçekleştirildi. Doğanyurt-Küre-Çatalzeytin-Bozkurt-Abana veİnebolu’lu 100 gencimizin müracat ettiği faaliyet 15/11/2014 tarihinde İnebolu 9 Haziran stadyumunda TÜFAD Kastamonu Şubemiz tarafından gerçekleştirildi. Kastamonu Şubesi Başkanımız Ahmet Tabak, Bşk Yrd.Yalçın SARI,Ergün BAYSAL,Muharrem ÖZKALAYCI,Alparaslan ALP, Bülent REİS hocalarımızın denetiminde gerçekleşti. ikinci aşamada Taşköprü-Tosya ve Merkezde yapılacak olan seçmelerden sonrasında, tüm seçilen gençlerimizde Kastamonu'da Aralık ayında toplanacaklar. Organizasyonun gerçekleşmesine büyük katkı veren başta İnebolu Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜ ASLAN olmak üzere Belediye Başkanı Sayın Engin UZUNER’e, TÜFAD Kastamonu Şube Başkanımız Ahmet Tabak ve Yönetim Kuruluna,ayrıca katkı veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederiz. 
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 3529

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.