TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
5. Olgunlar Futbol Turnuvası Başladı 04-04-2017
5. Olgunlar Futbol Turnuvası Başladı
Geri
İleri

5. TÜFAD Olgunlar Turnuvası açılış töreniyle başladı. Genel Merkezimiz tarafından geleneksel hale getirilen şubelerimiz arasında dayanışma,tanışma,dostluk,birlik ve beraberlik amacı taşıyan ve 28 Şubemizin katıldığı 40 yaş ve üstü üye antrenörlerimizden oluşan  5. TÜFAD OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI  Antalya-Side Sueno Hotel salonunda yapılan açılış töreninin ardından otelin futbol sahalarında ilk karşılaşmalar oynandı.

Açılış töreninde ilk konuşmayı yapan Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu, turnuvanın amacını ve beklentilerini dile getirdikten sonra katılan takımlarımıza teşekkür ederek başarılar diledi. Daha sonra Genel Başkanımız İsmail Dilber katılımcılara teşekkür ettikten sonra onların duygularını almak üzere konuşmak isteyenleri kürsüye davet etti. Eskişehir Olgunlar Takımı Şube Başkanımız Ahmet Bingöl ve İzmir Olgunlar Takımı Şube Başkanımız Dr. Şaban Acarbay TÜFAD'ın gücünü, antrenörlerimize ve futbola katkılarını dile getirerek,turnuvanın düzenlenmesinde başta Genel Başkanımız İsmail Dilber olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Daha sonra Organizasyon sorumlusu Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz,Denizli Şube Başkanımız Bülent Fil'in açıklamalarından sonra futbol sahalarına geçilerek ilk müsabakalara başlandı. 

Katılan takımlarımıza teşekkür eder,başarılar dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi

 
Okunma Sayısı: 2317

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.