TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
3. Ligin Şampiyonları 2. Lig'e Yükseldi 17-04-2017
3. Ligin Şampiyonları 2. Lig
Geri
İleri

Spor Toto 3. Lig'de bitime iki hafta kala grup liderleri ,grup birinciliklerini garantileyerek Spor Toto 2. Lige çıkmaya hak kazandılar.

Spor Toto 3. Lig 1. Grup birincisi Sancaktepe Belediyespor,  2. Grup birincisi Bodrum Belediyesi Bodrumspor ve 3. Grup birincisi Afjet Afyonspor  grup şampiyonları olarak önümüzdeki sezon Spor Toto 2. Ligde mücadele edecekler.

Spor Toto 3.lig şampiyonları Sancaktepe Belediyespor Teknik Sorumlusu Hikmet Sevim, BB Bodrumspor Teknik Sorumlusu Necati Erkmen, Afjet Afyonspor Teknik Sorumlusu Hasan Erkin Şimşir ile teknik kadrolar ve futbolcuları kutlarız.

Ayrıca  Sancaktepe Belediyespor  Kulüp Başkanı Mehmet Genç, BB Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, Afjet Afyonspor Kulüp Başkanı Salih Sel ile Yönetim Kurullarını ve tüm emeği geçenleri tebrik eder, üç takımımıza da Spor Toto 2. ligde başarılar dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi 

 
Okunma Sayısı: 1545

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.