TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
23. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri Programı Açıklandı 30-12-2014
23. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri Programı Açıklandı
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği işbirliğinde   6-7 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul'daki Haliç Kongre Merkezi'nde yapılacak olan 23. Uluslararası Antrenör Gelişim Seminerinin programı açıklandı. Seminerin açılış konuşmalarını TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TÜFAD Başkanı İsmail Dilber ve UEFA Antrenör Eğitmeni Howard Wilkinson yapacak. Ayrıca; Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, teknik direktör ve FIFA Teknik Komite Üyesi Gerard Houllier, FIFA ve UEFA Eğitim Danışmanı Jacques Crevoisier, Türkiye Futbol Direktörlüğü Genel Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Bayraktar, TFF Maç ve Performans Analiz Departmanı Sorumlusu Dr. Metin Çakıroğlu, Prozone Sport'dan Jamie Roberts iki gün boyunca sürecek seminerde konuşmacı olarak yer alacaklar.
Seminer Programını görmek için tıklayınız.
 Medya İçin Önemli Bilgilendirmeler ;

 23. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri'nin tamamı medya mensuplarına açık olacak. Seminerde akreditasyon sistemi uygulanacak. Bu nedenle; semineri takip etmek isteyen medya mensuplarının 2 Ocak 2015 saat 12.00'ye kadar Türkiye Spor Yazarları Derneği'ne başvurularını yapmaları gerekmektedir.

 23. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri'nin bazı bölümlerinde TV kuruluşları için şifresiz olarak sinyal üretilecek. Semineri yayınlamak isteyen TV kuruluşları, önümüzdeki günlerde TFF'nin resmi internet sitesinde paylaşılacak canlı yayın frekans bilgilerini kullanarak, semineri yayınlayabilecekler. Dolayısıyla; seminer salonuna kamera alınmayacak. Ancak; TV kuruluşları tüm seminer boyunca kendileri için ayrılmış röportaj alanlarında yayınlarını ve röportajlarını gerçekleştirebilecekler.

 Foto muhabirleri, yazılı basın mensupları ve TV muhabirleri ile semineri, salon içinde kendilerine ayrılan bölgeden takip edip çalışmalarını yapabilecekler.Seminere akredite olan basın mensupları bunun dışındaki çalışmalarını; kendilerine ayrılmış medya çalışma alanından sürdürebilecekler.

Okunma Sayısı: 3491

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.