TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da 25-05-2018
2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul
Geri
İleri

UEFA Yönetim Kurulu, 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nin de İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanmasına karar verdi.

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de gerçekleşen UEFA Yönetim Kurulu toplantısında, 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Final müsabakasının 30 Mayıs 2020 tarihinde yapılması kararlaştırıldı.

İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Liverpool ile Milan arasında oynanan 2005 Şampiyonlar Ligi Finali, en muhteşem Şampiyonlar Ligi finallerinden biri olarak izleyenlerin hafızalarına kazınmıştı.

Stadyum, Türkiye'nin EURO 2024 adaylık dosyasında da çok önemli bir yere sahip. UEFA'nın büyük güvenini gösteren karar ile Türkiye, tarihi bir finale daha imza atarak organizasyon gücünü bir kez daha kanıtlayacak.  

Türkiye, ayrıca iki yıl üst üste Avrupa'nın kulüpler bazında üç önemli finalinden ikisine ev sahipliği yapacak. UEFA Yönetim Kurulu, daha önce de 2019 Süper Kupa'nın 14 Ağustos 2019 tarihinde Beşiktaş'ın stadyumu Vodafone Park'ta oynanmasına karar vermişti.

Bu kararın alınmasında başta Türkiye Futbol Federasyonu Başkanımız Yıldırım DEMİRÖREN olamak üzere TFF Yönetim kurulu ve tüm emeği geçenlere en içten dileklerimizle tebrik ve teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi 
Okunma Sayısı: 1252

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.