TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
2015 Yılının İlk Toplantısı Yapıldı 18-02-2015
2015 Yılının İlk Toplantısı Yapıldı
Geri
İleri
Derneğimizin 2015-1 Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısı 16-17 Şubat'ta Antalya'da yapıldı. Konuklarımızla birlikte 93 katılımının olduğu toplantıda gündem maddeleri görüşüldü. Katılımcılar gündem maddeleri üzerinde görüş ve önerilerini bildirdiler. Gayet olgun bir ortamda geçen toplantıda özellikle Futbol Direktörü Sayın Fatih Terim'in 23. Uluslararası Antrenör Gelişim Seminerinde yaptığı "Futbolumuz ve Geleceği" konulu sunumu,Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu tarafından katılımcılara aktarıldı ve ilgiyle izlendi.
Toplantıya Konuğumuz olarak Eskişehirspor'un efsane futbolcularından  Nihat Atacan, Futbolumuzun emektar Teknik Direktörlerinden Süper lige takım çıkarmayı başaran Celal Kıbrızlı, 1.lig ve 2.liglerde şampiyonluklar yaşamış teknik direktörlerimizden Hüseyin Hamamcı, yine 3.liglerde bir çok takımımızı şampiyonluğa taşımış Aydın Hepanıl ve önceki Genel Merkez Yöntim Kurulu Üyelerimizden Cihat Aykan ve bazı şubelerimizin yönetim kurulu üyeleride katıldı.
Toplantıya mazeretleri nedeniyle katılamayan Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube Başkanlarının iyi dilek mesajları da katılımcılara iletildi.
Okunma Sayısı: 2217

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.